Корисне
Посилання

До уваги споживачів ПТМ «Ковельтепло», у яких настав або закінчився термін повірки лічильників гарячої води!

13.06.2023

4 червня 2023 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України №440 від 07.04.2023 року «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану», згідно з якою відновлено обов’язкове проведення періодичної повірки лічильників гарячої води.

Згідно з постановою громадяни, у яких в період воєнного стану закінчився строк дії повірки засобів індивідуального обліку гарячої води, мають це зробити упродовж трьох місяців після закінчення опалювального періоду. Нагадаємо, що опалювальний період 2022-2023 років у Ковелі завершився 12.04.2023 р. (рішення виконкому Ковельської міської ради №92 від 12.04.2023р.).

У постанові зазначається, що для споживачів, які проживають на тимчасово окупованих територіях, продовжують діяти норми про зупинення повірки лічильників на період воєнного та надзвичайного стану упродовж трьох місяців після його припинення або скасування. Повірку лічильників відтерміновано й споживачам на територіях активних бойових дій протягом шести місяців з дати завершення бойових дій на цих територіях.

У переліку вказаних вище територій Волинська область не зазначена.

Для проведення періодичної повірки лічильників гарячого водопостачання рекомендуємо споживачам звернутися до ПТМ «Ковельтепло» або в іншу спеціалізовану організацію, яка має відповідні ліцензію.

Довідкову інформацію щодо повірки можна отримати за номерами телефонів: 4-87-42 або 4-86-50.

 

Адміністрація ПТМ «Ковельтепло»