Корисне
Новини
Посилання

Нагадуємо про необхідність проведення періодичної повірки квартирних засобів обліку гарячого водопостачання!

09.05.2022

У зв’язку із довготривалим періодом карантинних обмежень чимало споживачів не змогли вчасно здійснити повірку лічильників. Нині ситуація ускладнюється військовою агресією Росії проти України. Проте, питання проведення періодичної повірки квартирних засобів обліку гарячого водопостачання, як і оплата спожитих комунальних послуг, залишаються актуальними та необхідними.

Повірка вимірювальних приладів проводиться кожні 4 роки на стаціонарних та пересувних установках. Користувач лічильника сам вирішує, який спосіб обрати.

Повірка квартирних засобів обліку гарячої води за допомогою пересувних установок проводиться фахівцями ПТМ «Ковельтепло» на місці без демонтажу. Вартість послуги становить 190,12 грн за один лічильник, 380,24 грн за два лічильника.

Для повірки на стаціонарних установках лічильники демонтуються працівниками ПТМ «Ковельтепло» із вузла обліку гарячої води. Вартість послуги становить 206,09 грн за один лічильник, 391,15 грн – за два лічильника.

Для здешевлення вартості послуги та збереження сімейного бюджету рекомендуємо споживачам проводити демонтаж та доставку лічильників на повірку самостійно (розпломбування проводить працівник ПТМ «Ковельтепло» за заявою споживача). Вартість послуги становить 165,54 грн за один лічильник, 309,36 грн за два лічильника.

Вартість ремонту та запчастин (у разі потреби) оплачується споживачем додатково.

Для проведення повірки вимірювальних приладів обліку гарячої води одним із вказаних способів просимо споживачів звернутися до ПТМ «Ковельтепло» із заявою та оплатити відповідну послугу. Довідкову інформацію можна отримати за номерами телефонів: 4-60-11; 4-56-00 або 4-83-45.

Періодична повірка лічильника може бути виконана як працівники ПТМ «Ковельтепло» так і на вибір споживача іншою спеціалізованою організацією, яка має відповідну ліцензію.

Адміністрація ПТМ «Ковельтепло»