Корисне
Новини
Посилання

Шановні споживачі! Важлива інформація!

26.11.2022

Опалювальний сезон в Україні проходить у надскладних умовах. Тому варто дуже серйозно поставитись до збереження тепла в оселях, під’їздах, підвалах та горищах!

Крім того, доводимо до відома споживачів, керівників ОСББ та управляючих компаній: категорично заборонено  самовільно зливати воду з внутрішньобудинкових систем під час зупинки котелень, пов’язаних з відключенням електроенергії. Такі дії неприпустимі! Після відновлення електропостачання період запуску котельні відтерміновується на кілька годин. Оскільки необхідний час для повторного наповнення водою систем централізованого опалення. У разі таких дій, житлові будинки, в яких допустили відповідне порушення, будуть підключені до теплопостачання в останню чергу після усунення витоків. 

Наразі ПТМ «Ковельтепло» в умовах обмеженого використання енергоресурсів здійснює усі необхідні заходи для відновлення теплопостачання усім споживачам міста.  

Закликаємо ковельчан в усіх сферах господарювання, а найбільше - у житловому секторі, звернути особливу увагу на зменшення теплових втрат у  під’їздах, підвалах, на горищах. Перевірте, чи щільно закриті двері, чи усі вікна засклені, проведіть теплоізоляцію вхідних дверей, заклейте щілини у вікнах. Такі прості заходи зменшать обсяги енергоспоживання та збережуть тепло у Ваших приміщеннях!

Маємо разом піклуватися про енергетичну безпеку країни, аби пережити складний опалювальний період!

Адміністрація ПТМ «Ковельтепло»