Корисне
Новини
Посилання

Тривають роботи з підготовки теплового господарства міста Ковеля до нового опалювального сезону

22.05.2023

Одразу після завершення опалювального періоду 2022\2023 років теплоенергетики розпочали готувати теплове господарство міста до нового сезону. 

Наразі три котельні призупинили свою роботу для проведення планового ремонту: по вул. Гетьмана Скоропадського, 14 (колишня Смірнова), Володимирська, 142 та Драгоманова, 22. Тож 11 багатоквартирних житлових будинків тимчасово залишаються без гарячої води.

У котельнях ремонтують та фарбують обладнання хімводоочищення, насоси, технологічне, електро- і газотехнічне обладнання, трубопроводи, проводять косметичний ремонт приміщень котелень, заміну та ремонт запірної арматури, лагодять дахи, двері та вікна. 

До 1 жовтня ПТМ «Ковельтепло» планує провести ремонтні роботи на усіх котельнях.

Згідно графіків тривають гідравлічні випробування теплових мереж та мереж гарячого водопостачання. Їх уже завершили на 6-ти котельнях (вул. Незалежності,47; Смірнова,14; Драгоманова,22; Котляревського,4; О.Олеся,9; Симоненка,22). Усього проведено випробувань на трубопроводах протяжністю 26,1 км, що становить 32,1% від загальної протяжності існуючих інженерних мереж.   

Для попередження аварійних ситуацій, триває заміна проблемних ділянок трубопроводів тепломереж та гарячого водопостачання. До початку опалювального сезону планується замінити трубопроводи на семи ділянках загальною протяжністю півтора кілометра. На двох ділянках (в центральній частині міста та на одній із ділянок мікрорайону „Сільмаш”) мережі вже оновлено. 

Аби й надалі зменшувати залежність від газу, триває переобладнання котелень. Значні зусилля теплоенергетиків цього літа будуть спрямовані на встановлення 5-ти твердопаливних котлів (котли уже закуплено, два з них - доставлено, ще три очікується до кінця травня). Їх встановлять у котельнях за адресами: Незалежності, 70, Незалежності, 101, Грушевського, 9, Незалежності, 23 та Мічуріна, 2.