Корисне
Посилання

Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» відзначило 30-річчя діяльності

01.04.2021

Нині це сучасне комунальне підприємство, яке постійно розвивається, вдосконалює і модернізує технологічні процеси, оновлює матеріально-технічну базу, поліпшує якість послуг.  На балансі ПТМ «Ковельтепло» перебуває 21 котельня загальною потужністю 108,16 Гкал/год. Протяжність теплових мереж - 40,6 км в двотрубному вимірі. Теплом забезпечується 221 житловий будинок, у 217 з них встановлені лічильники теплової енергії, що становить 98% (у 4-х будинках немає технічної можливості). Тепло подається також у 46 об’єктів соціальної сфери, заклади освіти, культури та медицини. Централізованим гарячим водопостачанням забезпечується 105 багатоквартирних будинків житлового фонду, які на 96% оснащені загальнобудинковими приладами обліку. У 97% домогосподарств встановлені лічильники обліку гарячої води. Це спонукає ковельчан до економії. І результати доволі відчутні: споживання гарячої води зменшилось у 8 разів.  

У період із 1991 по 2021 роки проведено технічне переоснащення та масштабну оптимізацію: скорочено кількість котелень із 42 до 21. Малорентабельні закрили, ряд діючих – реконструювали. Процес переобладнання ще триває. Введено в експлуатацію три нових котельні, когенераційну установку та кабельну мережу. Придбано нову техніку. Проблемним залишається питання своєчасної сплати населенням за спожиті послуги. За 2020 рік розрахунок споживачів з підприємством становить 93%. Заборгованість населення станом на 1 березня 2021 року за спожиту теплову енергію сягає 43 млн. грн. 

З нагоди 30-річчя у залі ПТМ «Ковельтепло» зібралося чимало працівників та ветеранів підприємства. Урочистий захід розпочав директор, Заслужений працівник сфери послуг України Володимир Бойко. Подякував усім за роботу, висловив шану і повагу ветеранам, трудовим династіям комунальників. Відзначив і молоде покоління фахівців. З нагоди свята він вручив працівникам відзнаки та цінні подарунки. 

Привітав теплоенергетиків міський голова Ігор Чайка. Він запевнив, що міська влада і надалі підтримуватиме ініціативи підприємства, сприятиме його розвитку і модернізації. Приєднався до вітань і його перший заступник  Тарас Яковлев. За сумлінну працю, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток ПТМ відзначили Почесними грамотами та цінними подарунками директора та інших працівників підприємства. На урочистий захід прибули й представники обласної влади: начальник управління житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації Олег Токарев та його заступники Андрій Пиріг та Вікторія Тимчишина. Вітаючи колектив, Андрій Пиріг відзначив його досягнення та вручив Почесну грамоту.

Володимир Бойко очолив підприємство теплових мереж з першого дня його створення у 1991 році. Досвідчений, мудрий і дбайливий господарник, за роки своєї трудової діяльності обирався міським головою, працював заступником міського голови, три каденції був депутатом Ковельської міської ради. Окрім подяк та грамот міського й обласного рівнів, був відзначений Грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Кабінету Міністрів України. Під його керівництвом колектив «Ковельтепло» неодноразово здобував звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України». Володимир Бойко нагороджений нагрудним знаком Мінрегіону України «Почесний працівник житлово-комунального господарства України» II ступеня. Має почесне звання «Кращий господарник року». У 2019 році Указом Президента України йому присвоїли почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України».