ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ
Повідомлення про загрозу електробезпеці – це інформація про події, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві, що надається з метою оперативного реагування і швидкої локалізації подій.
У випадку виявлення такого роду подій необхідно негайно, утримуючись на безпечній відстані від місця події, сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося, через засоби зв`язку або нарочним безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві. Керівники підприємства-споживача повинні об’єктивно оцінити ситуацію і визначити наслідки від подій, які становлять загрозу електробезпеці, організувати, за необхідності, надання першої медичної допомоги постраждалим. У разі загоряння електроприладів споживач має негайно викликати пожежну службу за телефоном «101». У разі виявлення випадків розкрадання чи пошкодження електрообладнання, вандалізму чи інших протиправних дій необхідно негайно звернутись до органів Національної поліції за номером «102». У разі виникнення ситуацій, що становлять загрозу електробезпеці, споживач повинен направити повідомлення на електронну пошту office@kovelteplo.org.ua; та повідомити за телефоном +03352-4-60-11.
Повідомлення має містити інформацію про найменування підприємства-споживача, прізвище, ім’я та по батькові автора, засоби для подальшої комунікації з ним, опис подій, що несуть загрозу електробезпеці. В темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеці».
Важлива інформація
Новини
- 26.07.2024 30 липня, три котельні зупиняться для проведення планових ремонтних робіт
- 19.07.2024 24 липня котельні відновлять роботу
- 04.07.2024 З 09 липня, дві котельні, що обслуговують мікрорайони «Сільмашу» та Володимирської, зупиняються для планового ремонту
- 04.07.2024 10 липня котельня по вул. Вітовського, 22 відновлює роботу після планового ремонту
- 28.06.2024 02 липня чотири котельні відновлюють роботу після планового ремонту
- 21.06.2024 У вівторок , 25 червня, дві котельні по вул. В. Кияна, 48 та вул. В.Кияна, 82 зупиняються для проведення ремонтних робіт
- 19.06.2024 20 червня котельня по вул. В. Кияна, 49 відновлює роботу після планового ремонту
- 06.06.2024 У понеділок, 10 червня, котельня по вул. Вітовського, 22 зупиняється для планового ремонту
- 06.06.2024 05 червня котельня відновлює роботу після планового ремонту
- 06.06.2024 З 03 червня по 02 липня чотири котельні зупиняються для проведення ремонтних робіт