Корисне
Новини
Посилання

Уряд постановою від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» вніс зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, які направлені на посилення адресності надання житлових субсидій.

З травня 2021 року їх призначення на неопалювальний та наступний періоди буде здійснюватися лише після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб.

Втім, заяви можна подавати протягом 5 місяців, з травня по вересень 2021 року, але субсидію за бажанням громадян, про що має бути вказано в заяві, можливо призначити з травня 2021 року.

Подання заяви здійснюватиметься:

• особисто в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради (м. Ковель, вул. Незалежності, 73),
• в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія»,
• через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики,
• поштою на адресу управління соціального захисту населення виконавчого комітету (м.Ковель, вул.Незалежності,148).

Звертаємо увагу, що при заповненні заяви та декларації необхідно вказувати тільки правдиву інформацію - для запобігання в майбутньому повернення надмірно нарахованих коштів призначеної субсидії.

Також житлові субсидії будуть надаватися лише в грошовій готівковій формі через банківські установи. Прохання тих громадян, у кого не відкриті рахунки в банківських установах, поспішити це зробити.

Зауважуємо, що призначення субсидій розпочнеться з 1 липня.


Управління соціального захисту населення 
виконавчого комітету Ковельської місько ради